درباره مستربیکار

سایت مستربیکار در زمینه آموزش وردپرس و راه اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی فعالیت دارد.

 

وردپرس چیست؟

وردپرس نرم‌افزاری تحت وب هست که می‌تواند برای شما یک سایت کامل و جامع راه‌اندازی کند. بهترین سیستم مدیریت محتوای جهان که با کمک آن نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین برنامه‌نویسی وب‌سایت نیست و می‌توانید خودتان کاملاً رایگان سایت خودتان را راه‌اندازی کنید.

 

درباره مستربیکار

سایت مستربیکار باهدف کمک به راه اندازی کسب و کار آنلاین، فروشگاه های اینترنتی، آموزش در زمینه های مرتبط با اینترنت با کوله‌باری  از تجربه قبلی، برای یک شروع تازه پا به عرصه وب گذاشتیم. ما در مستربیکار سعی می‌کنیم به شما کاربران عزیز درزمینهٔ راه اندازی کسب‌ وکار آنلاین کمک کنیم. قصد داریم به شما کمک کنیم تا یک کسب‌وکار اینترنتی پررونق راه‌اندازی کنید.

 

روش دریافت وجه از کاربر

پرداخت کاربر از طریق درگاه زرین پال انجام خواهد شد. این درگاه از تمامی کارت‌های عضو شتاب پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و شماره‌حساب‌های ما را برای واریز وجه دریافت نمایید.

 

روش تحویل محصول به کاربر

ما از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش موجود برای تحویل محصولات استفاده می‌کنیم. بلافاصله بعد از پرداخت هزینه، به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که شامل رسید خرید شما و لینک دانلود مستقیم محصولات خواهد بود. همچنین ایمیلی شامل رسید خرید شما نیز برای شما ارسال خواهد شد.

 

روش پشتیبانی محصولات مستربیکار

شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در ۳۶۵ روز سال از طریق بخش پیشنهادات و انتقادات، با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن مشکل شما را رفع کنیم.

 

ارائه آپدیت های منظم محصولات

با آپدیت محصولات، کاربری که محصول را تهیه کرده آپدیت جدید را به صورت کاملا رایگان دریافت می کند.

 

بازگشت وجه در صورت وجود مشکل

در صورت وجود مشکل در هر یک از محصولات خریداری شده، مستربیکار تمامی وجه پرداخت شده را به مشتری عودت خواهد داد. گارانتی بازگشت وجه مطابق با سیاست بازگشت سرمایه مستربیکار بدون هیچ شرط و شروطی انجام می شود.