قوانین و مقررات سایت مستربیکار

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت مستربیکار را دارند ، باید قوانین سایت را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول کلیه قوانین و مقررات سایت است.

قوانین سایت

افراد برای عضویت در سایت مستربیکار باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

توجه : کاربر باید از رمز عبور و نام کاربری خود مراقبت کند تا دست اشخاص سودجو نیفتد در صورت کوتاهی شخص کاربر مسئول عواقب کار خواهد بود.

توجه : کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح وارد کند و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت مستربیکار رایگان است.

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است.

اول: بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در سایت مستربیکار
دوم: پرداخت مبلغ محصول موردنظر ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده به ایمیل خریدار و یا به‌صورت پیامک به شماره تلفن همراه کاربر توسط مستربیکار
چهارم: دریافت لینک دانلود محصول خریداری شده

توجه : چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مستربیکار حق دارد سفارش را باطل کند.

کاربر نباید در سایت در قسمت نظرات اظهاراتی را قرار دهد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی درسایت مستربیکار اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

سایت مستربیکار با استفاده از سیاست بازگشت سرمایه کیفیت و اصل بودن تمامی محصولات خود را تضمین می کند. اگر سرفصل های مطرح شده در صفحه محصول با محتوای آموزش ها یکسان نبود، کاربر بدون قید و شرطی محصول خریداری شده را می تواند به سایت برگردانده و هزینه به حساب شخص عودت داده خواهد شد.

توجه : برای جلوگیری از استفاده افراد سودجو، هرکاربری فقط و فقط یکبار می تواند از سیاست بازگشت سرمایه استفاده کند، در صورتی که یکبار از این سیاست استفاده کرد برای بار دوم هزینه عودت داده نمی شود.

توجه : اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی لینک خرید از مستربیکار به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

توجه : در صورت بروز هرگونه مشکلی اعم از قطعی نت، خرابی لینک دانلود و …. موضوع را به اطلاع تیم پشتیبانی مستربیکار برسانید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.